Абразивні шліфувальні губки Flexifoam
Шліфувальна колодка Flexifoam Block ZF – це універсальний продукт з середньою щільністю вспіненої поліуританової основи для всіх

Шліфувальна колодка Flexifoam Block ZFАбразивні шліфувальні губки Flexifoam від бельгійського виробника абразивних виробів на вспіненій основі вирізняються винятковою якістю. Основними факторами, які роблять губки Flexifoam настільки довговічними, є наступні фактори:
– Основною перевагою Flexifoam є використання технології “прямого покриття” вспіненої губки абразивним зерном, що не тільки зумовлює його високу стійкість за будь-яких умов, а також дозволяє отримати значно гладшу поверхню тим же розміром зерна.
– високоякісна поліуританова вспінена основа з чітко підібраними показниками еластичності та міцності, для кожного продукту. Це дозволяє шліфувальним губкам та блокам дуже легко адаптуватися до контурів поверхні і при цьому все ще тримати форму дуже довгий час
– Абразивні шліфувальні губки Flexifoam можуть використовуватися як для сухого, так і для мокрого шліфування. Забруднені губки можна мити в чистій воді.

– Шліфувальні губки Flexifoam мають винятково великий робочий ресурс та значно пришвидшують робочий процес

  • Немає категорій