Кутова шліфувальна колодка Flexifoam A1/2R з закругленням


Кутова шліфувальна колодка Flexifoam A1/2R з закругленнямКутова шліфувальна колодка Flexifoam A1/2R з закругленням – найбільш універсальний варіант формованих шліфувальних блоків Flexifoam. Підходить для плоских та профільованих поверхонь. Має щільність вспіненої поліуританової основи вище середньої. Він поєднує в собі можливість отримати дуже гладку та якісну поверхню з високою здатністю зйому матеріалу. Кутова шліфувальна колодка Flexifoam Angle Block покрита щільною абразивною насипкою з чотирьох сторін та добре розподіляє тиск для рівномірного шліфування.

Завдяки одній грані з кутом 45 градусів дозволяє обробляти вузькі місця, закруглений кут дозволяє працювати з плавнішими профілями.

Високоякісна поліуританова вспінена основа має ретельно підібрані показники еластичності та міцності, та дозволяє легко адаптуватися до різноманітних профілів. Кутова шліфувальна колодка Flexifoam A1/2R може використовуватися як для сухого, так і для мокрого шліфування. Мокрі та забруднені шліфувальні колодки можна мити у воді. Шліфувальні губки Flexifoam винятково стійкі та мають дуже великий робочий ресурс. Здатні довго тримати форму без зморщень та заломів навіть після довгого використання.

Основне призначення: універсальне застосування.
Властивості:
Матеріал зерен — електрокорунд
Тип насипки — закритий

Кутові шліфувальні колодки Flexifoam виготовляються з розмірами 98 х 69 х 26 мм та можуть мати розміри абразивного зерна: р36, р46, р54, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220.

Основною відмітною рисою продукції бельгійського виробника еластичних абразивних інструментів Flexifoam є особливість кріплення абразивного зерна до основи: робоче зерно закріплене на вспіненій губчатій поліуритановій основі за технологією “прямого покриття”, що не лише забезпечує його високу стійкість, а також дозволяє отримати значно вищий фініш тим же розміром зерна.