Кутова шліфувальна колодка Flexifoam Angle Block


Кутова шліфувальна колодка Flexifoam Angle BlockКутова шліфувальна колодка Flexifoam Angle Block підходить для плоских та профільованих поверхонь. Має щільність вспіненої поліуританової основи вище середньої. Він поєднує в собі можливість отримати дуже гладку та якісну поверхню з високою здатністю зйому матеріалу. Кутова шліфувальна колодка Flexifoam Angle Block покрита щільною абразивною насипкою з чотирьох сторін та добре розподіляє тиск для рівномірного шліфування. Завдяки одній грані з кутом 45 градусів дозволяє обробляти вузькі місця.

Високоякісна поліуританова вспінена основа має ретельно підібрані показники еластичності та міцності, та дозволяє легко адаптуватися до різноманітних профілів. Кутовий шліфувальний блок Flexifoam Angle Block може використовуватися як для сухого, так і для мокрого шліфування. Мокрі та забруднені шліфувальні колодки можна мити у воді. Шліфувальні губки Flexifoam винятково стійкі та мають дуже великий робочий ресурс. Здатні довго тримати форму без зморщень та заломів навіть після довгого використання.

Основне призначення: універсальне застосування.
Властивості:
Матеріал зерен — електрокорунд
Тип насипки — закритий

Кутові шліфувальні колодки Flexifoam Angle Block виготовляються з розмірами 98 х 69 х 26 мм та можуть мати розміри абразивного зерна: р36, р46, р54, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220.

Основною відмітною рисою продукції бельгійського виробника еластичних абразивних інструментів Flexifoam є особливість кріплення абразивного зерна до основи: робоче зерно закріплене на вспіненій губчатій поліуритановій основі за технологією “прямого покриття”, що не лише забезпечує його високу стійкість, а також дозволяє отримати значно вищий фініш тим же розміром зерна.