Двохстороння шліфувальна губка Flexifoam Soft Pad BF


Шліфувальна губка Flexifoam Soft Pad BFШліфувальна губка Flexifoam Soft Pad BF призначена для ручного шліфування, та може застосовуватися як для рівних, так і для дуже профільованих поверхонь з ускладненим рельєфом. Хоча виріб є надзвичайно гнучким, він, звичайно, дуже стійкий. Завдяки піні, що розподіляє тиск забезпечується рівномірний натиск при шліфуванні.

М’яка Шліфувальна губка Flexifoam Soft Pad BF має дві робочих сторони з абразивним зерном електрокорунду.

Високоякісна поліуританова вспінена основа має ретельно підібрані показники еластичності та міцності. Це дозволяє шліфувальним губкам Flexifoam дуже легко адаптуватися до контурів поверхні і при цьому все ще тримати форму навіть після довгого використання. Абразивні шліфувальні губки Flexifoam можуть використовуватися як для сухого, так і для мокрого шліфування. Забруднені губки придатні до миття в воді. Шліфувальні губки Flexifoam мають винятково великий робочий ресурс та значно пришвидшують робочий процес

Основне призначення: універсально.
Властивості:
Матеріал зерен — електрокорунд
Тип насипки — закритий

Шліфувальні губки Flexifoam Soft Pad BF виготовляються з розмірами 120 х 98 х 13 мм та можуть мати розміри абразивного зерна: р60, р80, р100, р120, р150, р220, р280.

Основною відмітною рисою продукції бельгійського виробника еластичних абразивних інструментів Flexifoam є особливість кріплення абразивного зерна до основи: робоче зерно закріплене на вспіненій губчатій поліуритановій основі за технологією “прямого покриття”, що не лише забезпечує його високу стійкість, а також дозволяє отримати значно вищий фініш тим же розміром зерна. До прикладу, результат шліфування губкою Flexifoam з зерном р120 можна порівняти з результатом отриманим за допомогою шліфпаперу р240.