Шліфувальна колодка Flexifoam Block ZF


Шліфувальна колодка Flexifoam Block ZF

Шліфувальна колодка Flexifoam Block ZF – це універсальний продукт з середньою щільністю вспіненої поліуританової основи для всіх видів застосування. Він поєднує в собі можливість отримати дуже гладку та якісну поверхню з високою здатністю знімання матеріалу. Шліфувальні блоки Flexifoam покриті абразивом зі всіх чотирьох сторін та адаптуються до всіх поверхонь, країв та кутів.

Високоякісна поліуританова вспінена основа має ретельно підібрані показники еластичності та міцності, та дозволяє легко адаптуватися до різноманітних кутів та профілів. Шліфувальна колодка Flexifoam Block ZF може використовуватися як для сухого, так і для мокрого шліфування. Мокрі та забруднені шліфувальні колодки можна мити у воді. Шліфувальні губки Flexifoam винятково стійкі та мають дуже великий робочий ресурс. Здатні довго тримати форму без зморщень та заломів навіть після довгого використання.

Основне призначення: універсальне застосування.
Властивості:
Матеріал зерен — електрокорунд
Тип насипки — закритий

Шліфувальні колодки Flexifoam Block ZF виготовляються з розмірами 98 х 69 х 26 мм та можуть мати розміри абразивного зерна: р36, р60, р36/р60,  р80, р100, р60/р100, р120, р150, р180, р220.

Основною відмітною рисою продукції бельгійського виробника еластичних абразивних інструментів Flexifoam є особливість кріплення абразивного зерна до основи: робоче зерно закріплене на вспіненій губчатій поліуритановій основі за технологією “прямого покриття”, що не лише забезпечує його високу стійкість, а також дозволяє отримати значно вищий фініш тим же розміром зерна.