Закруглена шліфувальна колодка Flexifoam Round Block


Шліфувальна колодка Flexifoam Round Block з закругленими краями

Шліфувальна колодка Flexifoam Round Block з закругленими кутами – це універсальний продукт для всіх видів застосування з щільністю вспіненої поліуританової основи вище середньої. Поєднує в собі можливість отримати дуже гладку та якісну поверхню з високою здатністю зйому матеріалу. Шліфувальні блоки Flexifoam покриті щільною абразивною насипкою та добре адаптуються до сильно профільованої поверхні.

Високоякісна поліуританова вспінена основа має ретельно підібрані показники еластичності та міцності, та дозволяє легко адаптуватися до різноманітних профілів. Шліфувальна колодка Flexifoam Round Block може використовуватися як для сухого, так і для мокрого шліфування. Мокрі та забруднені шліфувальні колодки можна мити у воді. Шліфувальні губки Flexifoam винятково стійкі та мають дуже великий робочий ресурс. Здатні довго тримати форму без зморщень та заломів навіть після довгого використання.

Основне призначення: універсальне застосування.
Властивості:
Матеріал зерен — електрокорунд
Тип насипки — закритий

Шліфувальні колодки Flexifoam Round Block виготовляються з розмірами 98 х 69 х 26 мм та можуть мати розміри абразивного зерна: р36, р46, р54, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220.

Основною відмітною рисою продукції бельгійського виробника еластичних абразивних інструментів Flexifoam є особливість кріплення абразивного зерна до основи: робоче зерно закріплене на вспіненій губчатій поліуритановій основі за технологією “прямого покриття”, що не лише забезпечує його високу стійкість, а також дозволяє отримати значно вищий фініш тим же розміром зерна.