Двохстороння шліфувальна губка Norton


Двохстороння шліфувальна губка NortonДвохстороння шліфувальна губка Norton призначена для ручного шліфування, та може застосовуватися як для рівних, так і для сильно профільованих поверхонь з ускладненим рельєфом. Хоча виріб є надзвичайно гнучким, він також дуже стійкий. Основа з поліуританової піни розподіляє тиск та забезпечує рівномірний натиск при шліфуванні. Використовується універсально: для шліфування деревини різних порід, фанери, металів, пластиків, фарбованих поверхонь, тощо.

Дуже м’яка двохстороння губка Norton має дві робочих сторони з абразивним зерном оксиду алюмінію (електрокорунду).

Високоякісна поліуританова вспінена основа з ретельно підібраними показниками міцності та еластичності дозволяє рівномірніше розподілити контактний тиск, ніж при використанні шліфувального паперу. Це дозволяє отримати значно вищий фініш тим же розміром зерна. До прикладу, результат шліфування губкою з зерном р120 (отриману риску) можна порівняти з результатом отриманим за допомогою шліфувального паперу р240.

Шліфувальні губки Norton легко адаптувються до контурів поверхні і при цьому тримають форму навіть після тривалого використання. Використовуються як для сухого, так і для мокрого шліфування. Вологі та забруднені губки придатні до миття в воді та повторного використання. Мають великий робочий ресурс та значно пришвидшують робочий процес.

Основне призначення: універсальне використання
Властивості:
Матеріал зерен — електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки — закритий

Двохстороння шліфувальна губка Norton виготовляється з розмірами 123 х 98 х 12,5 мм та може мати розміри абразивного зерна: р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220.