Шліфувальна колодка Norton


Шліфувальна колодка NortonШліфувальна колодка Norton (Saint-Gobain) призначена для використання з дуже широким спектром матеріалів. Може використовуватися як універсальний засіб для шліфування дерева, фанери, металів, пластику, фарбованих поверхонь, тощо. Гнучка губчата основа дозволяє використовувати колодку як на рівних, так і на вигнутих та контурних поверхнях. Поліуританова піна середньої щільності. Шліфувальні блоки Norton покриті абразивним зерном зі всіх чотирьох робочих сторін. Чудово адаптуються до всіх поверхонь, країв та кутів. Для зручності у використанні, на торець губки нанесено маркування з вказаним на ньому розміром абразивного зерна.

Шліфувальні губки виготовлено на високоякісній вспіненій основі з поліуритана. Губка має ретельно підібрані показники еластичності та міцності, і дозволяє легко адаптуватися до різноманітних кутів та профілів. Чотирьохстороння шліфувальна колодка Norton може використовуватися як для сухого, так і для мокрого шліфування. Мокрі та забруднені шліфувальні колодки можна мити у воді. Шліфувальні губки Norton дуже стійкі та мають великий робочий ресурс. Абразивне зерно закріплене спеціальним еластомерним шаром. Здатні довго тримати форму без зморщень та заломів навіть після довгого використання. 

 

Основне призначення: універсальне застосування.
Властивості:
Матеріал зерен — електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки — закритий

Шліфувальні колодки Norton виготовляються з розмірами 100 х 66 х 26 мм та 100 х 68 х 27 мм та градацією абразивного зерна: p60, p80, p100, p120, p150, p180, p220, p280, p320.