Абразивний інструмент для поліруванняЗручний та водонепроникний еластичний шліфувальний блок Klingspor SFK 655 використовується практично для всіх ручних шліфувальних робіт –

Шліфувальний брусок Klingspor SFK 655Абразивний інструмент для полірування використовується для операцій фінішної обробки металевих та неметалевих поверхонь. Абразивний інструмент для полірування застосовують для того, щоб зняти найтонші шари матеріалу, що обробляється та надати поверхні найменшої шорсткості і дзеркального блиску.

Для полірування використовують як природні, так і синтетичні абразивні матеріали. Головна особливість даного виду абразивів – дуже малі розміри абразивного зерна (від 0,05 до 50 мк). Це в основному спеціальні тонкі абразивні матеріали з допоміжними речовинами (олеїн, церезин, стеарин, тощо). Фактично операція полірування відрізняється від шліфування лише розміром абразивного зерна.

Абразивні частки можуть міститися як безпосередньо на робочому інструменті так і наноситися під час роботи у вигляді полірувальних паст. Абразивний інструмент для полірування випускають у різноманітних формах – шліфувальних кругах, шліфувальних стрічках, різноманітні полірувальні склади та полірувальні пасти. Допоміжні речовини в даних матеріалах часто відіграють не лише роль зв’язки, а також можуть використовуватися для охолодження, хімічного руйнування матеріалу з метою зняття оксидних плівок та фізичного прискорення руйнування (так званий ефект Ребіндера).