Еластичні абразивні інструменти KlingsporЗручний та водонепроникний еластичний шліфувальний блок Klingspor SFK 655 використовується практично для всіх ручних шліфувальних робіт –

Шліфувальний брусок Klingspor SFK 655Еластичні абразивні інструменти Klingspor (Німеччина) служать для операцій шліфування та фінішної обробки. Застосовуються для шліфування та полірування металевих та неметалевих поверхонь.

Еластичні абразивні інструменти Klingspor на еластомерній зв’язці використовуються для шліфування та полірування та містять як штучні так і природні абразивні шліфувальні матеріали. Основною особливістю даного виду абразивів є еластомерна зв’язка, в якій закріплено абразивне зерно. Еластичні абразивні інструменти Klingspor працюють до повного зношення, так як абразивне зерно рівномірно розподілене у всій товщі інструменту.

Еластичні абразивні інструменти Klingspor використовуються для того, щоб зняти найтонші шари матеріалу, що обробляється та надати поверхні мінімально можливої шорсткості і дзеркального блиску. Можуть застосовуватися для надання поверхні спеціального малюнку (наприклад обробка нержавіючої сталі “під мармур”), досягнення глянцевої поверхні, операцій з очистки, тощо.

Еластичні абразиви можуть мати різну густину та міцність еластичної зв’язки, в залежності від мети застосування. Правильно підібравши зерно та зв’язку можна оптимально адаптувати агресивність шліфування еластичними абразивами в залежності від відповідного оброблюваного матеріалу чи способу використання.

Допоміжні речовини в таких абразивах часто відіграють не лише роль зв’язки, яка тримає зерно, але й часто використовуються для хімічного руйнування матеріалу з метою зняття оксидних плівок, охолодження матеріалу або фізичного прискорення руйнування.

Еластичні абразивні інструменти Klingspor випускають у різноманітних формах – шліфувальних кругах, шліфувальних головках, губках, тощо.

  • Немає категорій