Еластичний абразивний круг Klingspor RFR 654


Еластичний абразивний круг Klingspor RFR 654Еластичний абразивний круг Klingspor RFR 654 має універсальне застосування. Служить для видалення задирок, матування та/або фінішної обробки одним інструментом. Завдяки гнучкості дуже добре прилягає до контуру поверхні, що обробляється. Завдяки еластичній структурі мінімально змінює геометрію заготовки. М‘яко шліфує та дозволяє отримати поверхню з мінімальною шершавістю. Незалежно від своєї еластичної структури, зберігає форму і є придатним до використання аж до повного зносу.

Може використовуватися для шліфування найрізноманітніших матеріалів: заліза, сталі звичайної та високолегованої, кольорових металів, алюмінію, пластику, фарб та лаків, скла, каменю, кераміки та фарфору. Типовими сферами застосування еластичного абразивного круга Klingspor RFR 654 є видалення задирок з пластмасових деталей, делікатна обробка хірургічних інструментів, заточування ножів, тощо.

Еластичний абразивний круг Klingspor RFR 654 – це спеціальний виріб концерну Klingspor який постачається під замовлення. Може мати різний зовнішній діаметр, ширину круга та діаметр посадочного отвору. Виготовляється з абразивним зерном р60, р120 та р240 на основі електрокорунду або карбіду кремнію. Зв’язка з спеціального штучного матеріалу може мати різну твердість – від м’якої до стійкої та твердої. Правильно підібравши зерно та зв’язку можна оптимально адаптувати агресивність шліфування еластичним абразивним кругом Klingspor RFR 654 в залежності від відповідного оброблюваного матеріалу чи способу використання.

Еластичні вироби Klingspor виготовляються з використанням в’яжучого матеріалу для кругів з різними властивостями та твердістю. Доступні три варіанти на вибір –ZE та W.

Зв’язка типу Z – в’язка, найстійкіша до стирання, можна використовувати при робочій швидкості до 32 м/с.

Зв’язка типу E – для найбільш агресивного шліфування, круг найменше забивається продуктами обробки, особливо добре підходить для обробки алюмінію, можна використовувати при робочій швидкості до 16 м/с.

Зв’язка типу W – м’яка, еластична, особливо добре підходить для обробки благородної сталі, можна використовувати при робочій швидкості до 5 м/с.