Тонкий алмазний круг Klingspor DT 900 FP Special для плитки


Алмазний круг Klingspor DT 900 FP Special для найтонших робіт

Алмазний круг Klingspor DT 900 FP Special це надзвичайно тонкий професійний алмазний круг товщиною 1,4 мм призначений для максимально акуратного різання порцеляни, кераміки, керамограніту та глазурованої плитки. Має тонку та широку суцільну алмазну кромку з спеціальною геометрією, яка дозволяє досягти накращої можливої гладкості різу без сколів та інших дефектів.

Klingspor DT 900 FP Special – це високоточний професійний інструмент для максимально чистого різання, який відноситься до серії професійних алмазних інструментів Klingspor Special, які характеризуються найкращою ріжучою здатністю та дуже довгим строком служби і призначені для користувачів з найвищими вимогами до продуктивності та надійності інструментів.

Тонкий алмазний круг Klingspor DT 900 FP Special призначений для використання з ручними шліфмашинками. Має знак oSa та відповідає європейському стандарту безпеки EN 13236.

Для дуже тонкої різки важких для обробки матеріалів доступний також тонкий алмазний круг Klingspor DT 900 FT Special з турбокромкою.

Для акуратної різки плитки різних видів концерн Klingspor випускає також менш спеціалізовані аналоги кругів різних розмірів: високоякісний круг для плитки з не дуже високим ресурсом призначений для епізодичного використання Klingspor DT 300 F EXTRA, професійний алмазний круг для плитки для щоденного інтенсивного використання Klingspor DT 600 F Supra з найкраще підібраним співвідношенням ціна/продуктивність, що дозволяє здешевити вартість одного метру різу, та алмазний круг для плитки з максимальною продуктивністю та найбільшим строком служби Klingspor DT 900 FL Special.

Алмазний круг Klingspor DT 900 FP Special – специфікація

Діаметр круга Діаметр посадочного отвору Максимальна швидкість Допустиме число обертів Робоча поверхня ріжучої кромки Кількість в упаковці Артикул
115 мм 22,23 мм 80 м/с 13300 об/хв суцільна алмазна кромка з спеціальною геометрією шириною 1,4 мм та висотою 10 мм 1 шт 331039
125 мм 22,23 мм 80 м/с 12200 об/хв суцільна алмазна кромка з спеціальною геометрією шириною 1,4 мм та висотою 10 мм 1 шт 331040