Універсальний алмазний круг Klingspor DT 900 UD Special


Алмазний круг Klingspor DT 900 UD SpecialАлмазний круг Klingspor DT 900 UD Special – це універсальний висопродуктивний професійний алмазний інструмент преміум класу призначений для різання різноманітних будівельних матеріалів, включаючи старий та армований бетон, піщаник, вапняк та навіть граніт.

Алмазний круг Klingspor DT 900 UD Special це варіант алмазних кругів Klingspor DT 900 U Special з корпусом “детензо”, який ефективно зменшує шум під час роботи.

Алмазний круг Klingspor DT 900 UD Special має спеціальний склад наповнення робочих алмазних сегментів, який забезпечує дуже великий робочий ресурс навіть на сильно армованому бетоні та чисту різку. Алмазне зерно в сегментах додатково вкрите титаном. Робочі сегменти круга мають турбопрофіль для додаткового полегшення різу річними шліфмашинками. Забезпечує надзвичайно високу швидкість різання та чисті краї.  Самі робочі сегменти закріплені лазерним зварюванням, що дозволяє використовувати в роботі всю висоту алмазного сегмента повністю.

Універсальний алмазний круг Klingspor DT 900 UD Special відноситься до професійних алмазних інструментів Klingspor серії Special, які характеризуються найкращою ріжучою здатністю та дуже довгим строком служби і призначені для безкомпромісних користувачів з найвищими вимогами до продуктивності та надійності інструментів.

В лінійці професійних алмазних кругів Klingspor доступний також дешевші професійні аналоги універсальних кругів – Klingspor DT 600 U Supra з ретельно підібраним співвідношенням ціна/продуктивність, який дозволяє максимально здешевити вартість одного метра різу, та має дещо нижчі характеристики швидкості різання та робочого ресурсу у порівнянні з Klingspor DT 900 U Special, а також універсальний алмазний круг Klingspor DT 300 U EXTRA – фірмова якість Klingspor за невеликі гроші для користувачів, які користуються алмазними кругами не щодня.

Алмазний круг Klingspor DT 900 UD Special – специфікація

Діаметр круга Діаметр посадочного отвору Максимальна швидкість Допустиме число обертів Робоча поверхня ріжучої кромки Кількість в упаковці Артикул
230 мм 22,23 мм 80 м/с 6600 об/хв 15 турбосегментів довжиною 42 мм, шириною 2,6 та висотою 12 мм 1 шт 325210