Алмазні свердла та коронки Klingspor

Алмазна коронка Klingspor DD 600 U Supra призначена для професійного свердління матеріалів середньої твердості, таких як цегляна

Алмазна коронка Klingspor DD 600 U Supra


Алмазні свердла та коронки Klingspor (Німеччина) – це прецизійні алмазні інструменти, які свердлять швидко, чисто та безпечно. Сегменти бурильних коронок приварені лазером дають змогу свердлити швидко та чисто і гарантують довгий строк служби. Можна використовувати як на електричних так і на гідравлічних свердлильних станках.

Алмазні інструменти Klingspor поділені на три лінійки якості:

  • Special

Алмазні свердла та коронки Klingspor серії 900 (Special) – це високопродуктивні вироби з найкращою ріжучою здатністю та довгим строком служби. Для користувачів з найвищими вимогами до продуктивності та надійності своїх інструментів.

  • Supra

Алмазні свердла та коронки Klingspor серії 600 (Supra) – професійні інструменти з найкращим співвідношенням ціна/продуктивність. Для користувачів, яким потрібні надійні та високопродуктивні алмазні інструменти для щоденного використання.

  • Extra

Алмазні свердла та коронки Klingspor серії 300 (Extra) – фірмова якість за привабливою ціною. Для користувачів з професійними вимогами до своїх інструментів, які проте не користуються ними щодня.

Алмазні бурильні коронки Klingspor характеризуються точними круговими рухами. Виготовляються в Європі з дотриманням найстрогіших вимог.

Сертифіковані Організацією  з Безпеки Абразивних Виробів (oSa), а також відповідають європейському стандарту безпеки EN 13236.

Використовуються для наземного та підземного будівництва, дорожнього будівництва, обробки каменю та підходять для всіх мінеральних матеріалів.

  • Немає категорій