Фібровий круг VSM KF 708


Фібровий круг VSM KF 708Фібровий круг VSM KF 708 – це високопродуктивний абразивний виріб на основі оксиду алюмінію (електрокорунду). Поєднує міцну фіброву основу з вулканізованої тканини, відповідну зв’язку та абразивне зерно. Дозволяє швидко знімати велику кількість матеріалу. Міцна та гнучка основа добре адаптується до контурів поверхні. Призначений для універсального застосування з ручним інструментом. Характеризується тривалим терміном служби. Оптимально адаптований для обробки чорної сталі та кольорових металів. Кріпиться на спеціальних опорних дисках різної конфігурації, наприклад ST 358 або ST 358 A.

Також може використовуватися для шліфування деревини, пластмас, тощо.
Властивості:
Зв’язка — синтетична смола
Матеріал зерен — електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки — закритий
Основа — вулканізована тканина

Фібровий круг VSM KF 708 виготовляється з розмірами абразивного зерна: р16, р24, р30, р36, р40, р50, р60, р80, р100, р120.

Вся продукція компанії VSM сертифікована відповідно до стандартів oSa, що гарантує безпечну роботу при екстремальних навантаженнях. Розміри і форми отворів фібрових кругів VSM підійдуть практично для будь-якого обладнання: VSM виробляє фіброві диски з круглими отворами без шліца, круги з хрестоподібним центральним розрізом, 8-променевим шліцом. Під замовлення доступні не лише фіброві круги VSM з плоским центральним отвором, а також диски з опуклим профілем, з опуклим профілем і втопленим центром, різноманітні спеціальні форми виробів, тощо. Розмірний ряд  в поєнанні з різними опорними тарілками перекриває найширший спектр можливих застосувань. Прекрасні характеристики продуктів від німецького виробника абразивів VSM стали орієнтиром для багатьох виробничих підприємств, що займаються обробкою найрізноманітніших матеріалів.