Фібровий круг VSM XF 885


Фібровий круг VSM XF 885 Фібровий круг VSM XF 885 – це високопродуктивний абразивний виріб на основі мікрокристалічного абразивного зерна. Поєднує міцну фіброву основу з вулканізованої тканини, спеціальний додатковий шар зв’язки TOP SIZE та керамічне зерно з напівзакритою насипкою та ефектом самозаточування по мірі зносу. Дозволяє надзвичайно швидко знімати велику кількість матеріалу та має великий робочий ресурс. Міцна та гнучка основа добре адаптується до контурів поверхні.

Призначений для робіт з середнім та високим контактним тиском. Характеризується надзвичайно тривалим строком служби без перегріву контактної зони шліфування. Оптимально адаптований для робіт з надміцними сплавами, високолегованими сплавами, благородною сталлю та алюмінієм. Підходить для будь-якого ручного інструменту. Кріпиться на спеціальних опорних дисках різної конфігурації, наприклад ST 358 або ST 358 A.

Властивості:
Зв’язка — синтетична смола
Матеріал зерен — керамічний електрокорунд VSM CERAMICS PLUS
Тип насипки — напівзакритий
Основа — вулканізована тканина

Фібровий круг VSM XF 885 виготовляється з розмірами абразивного зерна: р20, р24, р36, р40, р50, р60, р80, р100, р120.

Вся продукція компанії VSM сертифікована відповідно до стандартів oSa, що гарантує безпечну роботу при екстремальних навантаженнях. Розміри і форми отворів фібрових кругів VSM підійдуть практично для будь-якого обладнання: VSM виробляє фіброві диски з круглими отворами без шліца, круги з хрестоподібним центральним розрізом, 8-променевим шліцом. Під замовлення доступні не лише фіброві круги VSM з плоским центральним отвором, а також диски з опуклим профілем, з опуклим профілем і втопленим центром, різноманітні спеціальні форми виробів, тощо. Розмірний ряд  в поєнанні з різними опорними тарілками перекриває найширший спектр можливих застосувань. Прекрасні характеристики продуктів від німецького виробника абразивів VSM стали орієнтиром для багатьох виробничих підприємств, що займаються обробкою найрізноманітніших матеріалів.