Корисна інформація


Вид основи шліфувального матеріалу визначає його робочі характеристики та можливу сферу застосування. Розуміння особливостей різних основ наждачки,

Вибір основи шліфувальної шкурки

Абразивні інструменти – це інструменти, робочою частиною яких є дуже дрібні тверді частинки різноманітних видів абразивних матеріалів. Абразивні інструменти використовуються для шліфування та різання найрізноманітніших матеріалів.

Сьогодні в світі існує величезна кількість абразивних інструментів найрізноманітніших форм – шліфувальних кругів, шліфувальних стрічок, абразивного паперу, волоконних абразивних матеріалів, шліфувальних блоків та колодок, спеціальних металевих ріжучих сегментів з абразивним зерном, різноманітних видів еластичних абразивних матеріалів, спеціальних абразивних паст та емульсій, тощо. Всі ці різновиди абразивних інструментів можуть бути виготовлені на різних основах – папері, тканинах, смоляних, керамічних, поліефірних, металевих або інших зв’язуючих основах. Робоче зерно може мати різну твердість та бути виготовленим з різновидів електрокорунду, алмазів, карбіду кремнію, нітриду бору, спеціальних композитів, та багатьох інших матеріалів.

Наша ціль – допомогти підібрати абразивні інструменти, які якнайкраще підійдуть саме для ваших завдань, та дозволять досягти поставлених задач витративши на абразивну обробку якомога менше часу та коштів. Ми намагаємося надати вам якомога повнішу інформацію, яка допоможе краще зорієнтуватися в світі абразивних інструментів.

  • Немає категорій