Круги для болгарки (кутової шліфмашини, КШМ)Круг зачисний Klingspor Kronenflex A 24 N Supra спеціально розроблено для високоефективного шліфування благородної сталі. Забезпечує високу

Круг зачисний Klingspor Kronenflex A 24 N Supra


На сьогодні круги для болгарки (кутової шліфмашини, КШМ) використовуються для обробки чорних та кольорових металів, деревини, пластмас, будівельних робіт, тощо.

Вибираючи круги для болгарки (кутової шліфмашини, КШМ) слід передусім визначитися з формою інструмента. Відрізні круги для болгарки використовуються, за незначними винятками, лише для різання різноманітних матеріалів. Алмазні відрізні круги використовуються для обробки мінеральних матеріалів у будівництві. Відрізні круги для болгарки на бекелітовій зв’язці в основному використовуються для різання металів, проте існують види і для обробки каменю чи бетону.

А от для такої операції як зачистка зварного шва, на сьогодні існує вже досить багато різних видів абразивних інструментів. Зачищати болгаркою можна за допомогою традиційних бекелітових зачисних кругів, які можуть зняти максимальну кількість матеріалу, проте досягти якісної гладкої поверхні таким інструментом значно важче, ніж торцевими або прямими пелюстковими шліфувальними кругами. Ще один варіант – використання фібрових кругів або самозачіпних кругів на липучці. Це змінний розхідний абразивний інструмент, який кріпиться на спеціальній опорній тарілці, і який можна швидко змінити по мірі зносу.