Круг відрізний Klingspor Kronenflex Edge Special


Круг відрізний Klingspor Kronenflex Edge Special

Спеціальна розробка концерну Klingspor – круг відрізний Klingspor Kronenflex Edge Special дозволяє знизити термічне навантаження на заготовку та на сам круг, та мінімізувати утворення задирок під час різання.

Відрізні круги Klingspor Kronenflex Edge Special підходить як для різання нержавіючої так і чорної сталі. Спеціальна рецептура забезпечує швидке агресивне різання та водночас довгий строк служби круга. Підходить для будь-якого стандартного ручного інструменту з робочою швидкістю до 80 м/с.

Висока стабільність стінок дозволяє використовувати круг для різки на будь-яку глибину.

Всі круги серії Klingspor Kronenflex сертифіковано Організацією з Безпеки Абразивних Виробів (oSa) та повністю відповідають європейським нормам безпеки EN 12413. Випускаються у вигляді диска з плоским профілем .

Товщина круга: 1,2 мм; Діаметр круга: 125 мм;

Круги постачаються в упаковках по 25 шт. Всі круги упаковані в спеціальні герметичні пластикові коробочки, які забезпечують довготривале зберігання без втрати продуктивності та захист від вологи.

Виробник: Klingspor (Німеччина)

Klingspor Kronenflex Edge Special відноситься до серії професійних відрізних кругів Klingspor Special, які оптимізовані для кращої продуктивності різки та/або довшої служби у вузькій сфері застосування. Якщо вам необхідні дешевші відрізні круги для універсального використання, зверніть увагу на серії відрізних кругів Klingspor Extra. Для професійного щоденного використання з найкращим співвідношенням ціна/продуктивність найкраще підійде серія Klingspor Supra.

Круг відрізний Klingspor Kronenflex Edge Special

Діаметр Ширина Посадочний отвір Форма Максимальна робоча швидкість Допустиме число обертів Кількість в упаковці Артикул
125 мм 1,2 мм 22,23 мм 80 м/с 12200 об/хв 25 шт 317820