Шліфувальна чашка Klingspor A 30 R Supra


Шліфувальна чашка Klingspor A 30 R SupraАбразивна шліфувальна чашка Klingspor A 30 R Supra використовується для плоского шліфування та обробки зварних швів. Забезпечує високу агресивність шліфування та збільшений робочий ресурс. Використовується в основному для обробки всіх видів сталі. Також підходить для шліфування литва та чавуну.

Абразивна шліфувальна чашка Klingspor A 30 R Supra має показники агресивності та твердості вище середньої. В продажі також доступна модифікація із збільшеною агресивністю шліфування, проте дещо нижчим строком служби – абразивні шліфувальні чашки Klingspor A 16 R Supra.

Абразивна шліфувальна чашка Klingspor A 30 R Supra постачається з розмірами: діаметр 110 мм, висота 55 мм, посадка 22,23 мм. Максимально допустима лінійна швидкість – 50 м/с. Максимальна швидкість обертів – 8600 об/хв. Артикул – 13728.

Будь ласка, зверніть увагу: абразивні чашкові шліфувальні круги безпечно використовувати тільки на кутових шліфмашинках із захисним ковпаком для шліфувального круга!

Ця серія абразивних шліфувальних чашок підходить для роботи з шліфувальними машинами з швидкістю обертів до 8600 об/хв. Повністю відповідає вимогам організації з безпеки абразивних виробів (oSa) і європейським нормативам EN 12413.