Круг Klingspor A 546 AC ACCU Kronenflex для акумуляторних КШМ


Круг Klingspor A 546 AC ACCU Kronenflex

Круг Klingspor A 546 AC ACCU Kronenflex – це спеціально розроблений круг, який можна використовувати не тільки для різання, як звичайний відрізний круг, але також і проводити зачисні роботи, використовуючи його як зачисний круг. Дане технічне рішення полегшує роботу, усуваючи необхідність частої зміни круга на ручному акумуляторному інструменті. Має дуже високу агресивність різання та довгий строк служби.

Круги Klingspor A 546 AC ACCU Kronenflex розроблено спеціально для використання з акумуляторним інструментом, та дозволяє збільшити строк автономної роботи без підзарядки акумулятора. Доступний також варіант даних кругів для звичайного електроінструменту.

Підходить для обробки різних марок сталі, в тому числі чорної сталі, нержавіючої сталі та кислотостійкої сталі. Також може використовуватися для обробки кольорових металів.

Випускаються з опуклим посадковим отвором.

Можливі діаметри 115 мм та 125 мм.

Товщина – 2,0 мм.

Поставляється під замовлення, упаковками по 25 шт.

Виробник: Klingspor (Німеччина)

Круги сертифіковано Організацією з Безпеки абразивних виробів (oSa) і відповідають європейським нормам безпеки EN 12413.

Абразивні круги Klingspor A 546 AC ACCU Kronenflex відносяться до серії Klingspor Special ACCU. Це серія відрізних та зачисних кругів Klingspor призначена для найбільш ефективного вирішення спеціальних вузькопрофільних задач ручним акумуляторним інструментом. Якщо вам необхідні відрізні або зачисні круги оптимізовані для кращого співвідношення ціни та продуктивності шліфування та/або довшої служби у вузькій сфері застосування, зверніть увагу на серії зачисних кругів Klingspor Extra (наприклад A 24 EX) та Klingspor Supra.

Круг для зачистки та відрізки Klingspor A 546 AC ACCU Kronenflex

Діаметр Ширина Посадочний отвір Форма Максимальна лінійна робоча швидкість Допустиме число обертів Кількість в упаковці Артикул
115 мм 2 мм 22,23 мм 80 м/с 13300 об/хв 25шт 331283
125 мм 2 мм 22,23 мм 80 м/с 12200 об/хв 25шт 331284