Круг зачисний Klingspor Kronenflex AC 24 R Supra


Круг зачисний Klingspor Kronenflex AC 24 R Supra

Круг зачисний Klingspor Kronenflex AC 24 R Supra – це розроблена спеціально для високоефективних робіт по литву модифікація зачисних кругів A 24 R. Має високі показники агрессивності шліфування та великий робочий ресурс при шліфуванні всіх видів сталі та сірого чавунного литва.

В крузі використана суміш абразивного зерна електрокорунду та карбіду кремнію, що ідеально підходить для шліфування металів з мінеральними включеннями.

Круг зачисний Klingspor Kronenflex AC 24 R Supra стандартно випускається з опуклим посадковим отвором.

Діаметр 230 мм.

Товщина – 8 мм.

Поставляється в упаковках по 10 шт.

Виробник: Klingspor (Німеччина)

Має високу стабільність стінок, високі показники стійкості, продуктивності та агресивності шліфування. Забезпечує оптимальне співвідношення стирання та строку служби зачисного круг протягом всього періоду його використання.

Круг зачисний Klingspor Kronenflex AC 24 R Supra сертифіковано Організацією з Безпеки абразивних виробів (oSa) і відповідає європейським нормам безпеки EN 12413.

Круг зачисний Klingspor Kronenflex AC 24 R Supra відноситься до професійної серії зачисних кругів Klingspor Supra, спеціально адаптованих для високоефективного виконання специфічних професійних завдань.

Круг зачисний Klingspor Kronenflex AC 24 R Supra

Діаметр Ширина Посадочний отвір Форма Максимальна робоча швидкість Допустиме число обертів Кількість в упаковці Артикул
230 мм 8 мм 22,23 мм 80 м/с 6600 об/хв 10 шт 252871