Шліфувальні листи для ручного або машинного шліфуванняЛисти скотч-брайт Norton Beartex виготовлені з нетканого абразивного матеріалу (скотч-брайту) та застосовуються для шліфування та фінішної обробки

Листи скотч-брайт Norton Beartex


Шліфувальні листи Klingspor KL 361 JF
Шліфувальні листи Klingspor KL 361 JF – це листи високоякісної універсальної шліфувальної шкурки для ручного шліфування на

Шліфувальні листи Klingspor KL 361 JF


Шліфувальні листи Klingspor KL 371 X
Шліфувальні листи Klingspor KL 371 X – це листи універсальної шліфувальної шкурки, виготовлені з міцної бавовняної тканини.

Шліфувальні листи Klingspor KL 371 X


Шліфувальні листи Klingspor KL 385 JF
Шліфувальні листи Klingspor KL 385 JF виготовлені з дуже гнучкої універсальної флексованої шліфувальної шкурки та мають хороше

Шліфувальні листи Klingspor KL 385 JFШліфувальні листи Klingspor PL 31 B
Шліфувальні листи Klingspor PL 31 B – це листи дуже еластичного тонкого шліфувального паперу призначеного передусім для

Шліфувальні листи Klingspor PL 31 BШліфувальні листи Klingspor PS 30 D
Шліфувальні листи Klingspor PS 30 D – це листи універсального шліфувального паперу, які використовуються передусім для обробки

Шліфувальні листи Klingspor PS 30 D


Зручною альтернативою звичайним шліфувальним листам є самозачіпні шліфувальні листи на липучці

Шліфувальні листи для ручного або машинного шліфування являють собою гнучкі абразивні матеріали на основі тканини або паперу з нанесеним на них порошком з абразивними зернами та різняться між собою міцністю та еластичністю основи, видами матеріалу абразивного зерна та способами його насипки (розсіювання). Зв’язка, яка утримує абразивне зерно та додаткові спеціальні покриття шліфувальних листів можуть мати спеціальний хімічний склад, який надає стрічці певних особливих властивостей. Крім того, існує розподіл на водостійкі шліфувальні листи, та призначені виключно для сухого шліфування.

Абразивне зерно

Шліфування відбувається за рахунок роботи абразивного зерна, яке закріплене на шліфувальному листі. Матеріал абразивного зерна має різні характеристики по твердості, а також по різному себе поводить в процесі роботи.

Електрокорунд

Характеристика зносу зерен електрокорундаШліфувальні листи з зерном електрокорунда в процесі роботи зношуються рівномірно. Абразивне зерно поступово рівномірно затуплюється.

Цирконієвий електрокорунд

Характеристика зносу зерен цирконієвого електрокорундуЦирконієвий електрокорунд міцніший та може працювати довше, ніж звичайний электрокорунд. В процесі роботи грані абразивного зерна постійно відколюються, при цьому утворюються гострі сколи та спостерігається ефект самозаточування. Шліфувальні листи з цирконієвим електрокорундом мають приблизно сталу агресивність шліфування у всьому робочому циклі аж до повного зносу.

Керамічний електрокорунд

Характеристика зносу зерен керамічного електрокорундуЗерна керамічного електрокорунда в процесі роботи розкришуються, відбувається самозаточування. Шліфувальні листи з зерном керамічного електрокорунду дозволяють шліфувати легше та швидше, служать також довше, проте і коштують вони дорожче.

Карбід кремнія

Характеристика зносу абразивних зерен карбіду кремнія

Карбід кремнія твердіший за електрокорунд, проте крихкіший. Спостерігається ефект самозаточування. Зерно зношується дещо плавніше, затуплюється поступово та рівномірно.