Листи Klingspor для ручного або машинного шліфуванняШліфувальні листи Klingspor KL 361 JF
Шліфувальні листи Klingspor KL 361 JF – це листи високоякісної універсальної шліфувальної шкурки для ручного шліфування на

Шліфувальні листи Klingspor KL 361 JF


Шліфувальні листи Klingspor KL 371 X
Шліфувальні листи Klingspor KL 371 X – це листи універсальної шліфувальної шкурки, виготовлені з міцної бавовняної тканини.

Шліфувальні листи Klingspor KL 371 X


Шліфувальні листи Klingspor KL 385 JF
Шліфувальні листи Klingspor KL 385 JF виготовлені з дуже гнучкої універсальної флексованої шліфувальної шкурки та мають хороше

Шліфувальні листи Klingspor KL 385 JF


Шліфувальні листи Klingspor PL 31 B
Шліфувальні листи Klingspor PL 31 B – це листи дуже еластичного тонкого шліфувального паперу призначеного передусім для

Шліфувальні листи Klingspor PL 31 B
Шліфувальні листи Klingspor PS 30 D
Шліфувальні листи Klingspor PS 30 D – це листи універсального шліфувального паперу, які використовуються передусім для обробки

Шліфувальні листи Klingspor PS 30 D

Листи Klingspor для ручного або машинного шліфування в основному постачаються упаковками по 50 шт. Листи Klingspor для ручного шліфування являють собою гнучкі матеріали на паперовій або тканинній основі з закріпленим на них порошком абразивного зернами та різняться між собою видами, міцністю та еластичністю основи, твердістю  та іншими властивостями матеріалу абразивного зерна,  способами його насипки (розсіювання), тощо.

Крім звичайного розподілу на водостійкі шліфувальні листи, та призначені виключно для сухого шліфування, листи Klingspor для ручного шліфування можуть мати додаткові покриття з спеціальний хімічним складом, який надає шліфувальному матеріалу певних особливих властивостей.

Листи Klingspor для ручного шліфування виконують свою роботу завдяки тертю абразивного зерна, яке закріплене на шліфувальному листі по матеріалу, що обробляється. Абразивне зерно різних видів має свої характеристики по твердості, а також по різному себе поводить в процесі стирання.

Шліфувальні листи Klingspor для ручного шліфування з зерном електрокорунда в процесі роботи зношуються рівномірно. Абразивне зерно поступово рівномірно затуплюється.

Листи Klingspor для ручного шліфування з зерном цирконієвого електрокорунду можуть працювати довше, ніж з зерном звичайного электрокорунду. Цирконієвий електрокорунд твердіший та служить довше. В процесі роботи грані абразивного зерна цирконієвого електрокорунду постійно відколюються, при цьому утворюються гострі сколи та спостерігається так званий “ефект самозаточування. зерна”. Листи Klingspor для ручного шліфування з цирконієвим електрокорундом мають приблизно сталу агресивність шліфування у всьому робочому циклі аж до повного зносу. Використовуються, в основному, для обробки твердих металів.

Зерна керамічного електрокорунда ще твердіші, ніж зерна цирконієвого електрокорунду. В процесі роботи абразивне зерно поступово відкришується, та спостерігається ефект самозаточування. Листи з зерном керамічного електрокорунду дозволяють шліфувати тверді сплави легше та швидше, служать також довше, проте і коштують вони значно дорожче.

Карбід кремнія твердіший за електрокорунд, проте крихкіший. Придатний як для шліфування твердих, так і м’яких матеріалів, фарб, лаків, шпаклівок. Зерно карбіду кремнію зношується дещо плавніше, затуплюється поступово та рівномірно.

  • Немає категорій