Самозачіпні листи та круги SunmightСамозачіпні листи та круги Sunmight на основі велкро (липучка) від одного з найбільших світових виробників абразивних матеріалів з Південної Кореї.

Sun Abrasives Co. Ltd виготовляє абразивні матеріали з 1961 року, та постійно вдосконалює свої продукти, які визнані за якість у всьому світі, та користуються попитом на ринках Америки, Європи та Азії. Компанія Sunmight використовує сучасні технології, які дозволяють значно здешевити процес виробництва та постачати високоякісні продукти за розумною ціною, проте не йде на компроміси в питаннях якості, яка завжди є головним приорітетом.

При виборі шліфувального паперу, слід враховувати особливості його застосування, такі як вимоги до міцності основи, особливості матеріалу, що обробляється, та особливі умови використання. Правильно підібраний шліфувальний папір з лінійки Sunmight дозволить отримувати стабільно якісний результат шліфування за розумні кошти.

На сьогодні в ассортименті шліфувальних матеріалів Sunmight на паперовій основі представлена широка гамма шліфувальних матеріалів на папері різної щільності з закритими, відкритими та частково відкритими видами абразивних насипок з робочим зерном різних видів. Самозачіпні листи та круги Sunmight з велюровою підложкою виготовлено з ретельно підібраними рецептурами покриттів, які надають матеріалу спеціальних властивостей, необхідних для найкращого результату у своїй вузькій задачі. Наприклад, матеріали з антистатичними добавками або з покриттями що перешкоджають налипанню продуктів шліфування. Доступні продукти спеціально розроблені для застосування у величезній кількості найрізноманітніших задач практично у всіх галузях промисловості (деревообробці, металообробці, автомобілебудуванні, суднобудуванні, авіабудуванні, будівництві, тощо).

  • Немає категорій