Самозачіпні круги та листи Sunmight L 312 T на плівці


Самозачіпні шліфувальні круги та листи на плівці Sunmight L 312 T

Самозачіпні шліфувальні круги та листи Sunmight L 312 T  на плівці використовуються для шліфування контурів складних рельєфів поверхонь. Тонка, міцна та дуже гнучка основа матеріалу з плівки дозволяє сильно згинати лист без заломів. Листи мають відкриту структуру розміщення абразивного матеріалу електрокорунду (оксиду алюмінію), що запобігає забиванню шліфувального матеріалу продуктами обробки.

Унікальна технологія виготовлення, завдяки надзвичайно високій адгезії робочого зерна, забезпечує дуже довгий строк служби абразиву без висипань, аж до його повного стирання. Покриття з спеціальними добавками забезпечує швидкий зйом матеріалу без забивання, а також перешкоджає налипанню відходів шліфування лаку та фарби.

Матеріал використовується у вигляді кругів або довгих смуг, та застосовується для автомобільних малярних робіт, роботи з білим деревом, шліфування фарбованих поверхонь. Підходить також для роботи з металами, пластиками, композитними матеріалами.

Шліфування контурів кругами Sunmight L 312 T на плівці

Використання дуже гнучкої, але при цьому міцної плівкової основи з високою зносостійкістю, забезпечує чудову адаптацію до поверхні під час шліфування, а також зводить до мінімуму відрив шліфувального круга при шліфуванні кромок чи контурів. Доступний також дешевший аналог на паперовій основі – Sunmight B 312 T.

Основне призначенняфарби, лаки, шпаклівка, тверді та м’які породи дерева, метали, композитні матеріали, гіпс.
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал зерен – електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки – відкритий (абразивним зерном вкрито 50-60% площі шліфувального листа), стеаратове покриття

Основа: дуже міцна плівка з поліестеру

Самозачіпні шліфувальні круги та листи Sunmight L 312 T на плівці виготовляються з розмірами зерна: p36, p40, p50, p60, p80, p100, p120, p180, p220, p280, p360, p400, p500, p600, p800, p1000, p1200, p1500, p2000. Можуть застосовуватися у всьому спектрі шліфувальних операцій – від початку до фінішу.

Ми постачаємо круги та листи Sunmight L 312 T на плівці не лише стандартних конфігурацій, але також і виготовлені індивідуально під замовлення круги різних форм та розмірів з отворами та без них.  Також постачаємо рулони з даного шліфувального матеріалу.

Приклади застосування:

Приклади застосування Sunmight L 312 T 1 Приклади застосування Sunmight L 312 T 2 Приклади застосування Sunmight L 312 T 3