Рулони Sunmight L 312 T на самозачіпній основі


Липучка Sunmight L 312 T

Липучка Sunmight L 312 T використовується у вигляді смуг або самозачіпних кругів, та застосовується для автомобільних малярних робіт, деревообробки, шліфування фарбованих поверхонь. Підходить також для робіт з металами, пластиками, композитними матеріалами.  Тонка, міцна та дуже гнучка основа матеріалу з міцної плівки дозволяє сильно згинати лист без заломів. Особливо добре підходить для шліфування контурів складних рельєфів поверхонь. Листи мають відкриту структуру насипки абразивного зерна електрокорунду (оксиду алюмінію), що запобігає забиванню шліфувального матеріалу продуктами обробки.

Унікальна технологія виготовлення забезпечує надзвичайно високу адгезію робочого зерна, завдяки чому досягається дуже довгий строк служби абразиву без висипань, аж до його повного стирання. Покриття з спеціальними добавками забезпечує швидкий зйом матеріалу без забивання, а також перешкоджає налипанню відходів шліфування лаку та фарби.

Шліфування контурів кругами Sunmight L 312 T на плівці

Застосування надзвичайно гнучкої та міцної плівкової основи з високою зносостійкістю, забезпечує чудову адаптацію до поверхні під час шліфування, а також зводить до мінімуму відрив шліфувального листа при шліфуванні кромки чи контурів. Доступний також дешевший аналог на паперовій основі – Sunmight B 312 T.

Основне призначенняфарби, лаки, шпаклівка, тверді та м’які породи дерева, метали, композитні матеріали, гіпс.
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал зерен – електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки – відкритий (абразивним зерном вкрито 50-60% площі шліфувального листа), стеаратове покриття

Основа: дуже міцна плівка з поліестеру

Липучка Sunmight L 312 T на плівці виготовляється з розмірами зерна: p36, p40, p50, p60, p80, p100, p120, p180, p220, p280, p360, p400, p500, p600, p800, p1000, p1200, p1500, p2000. Може застосовуватись у всьому спектрі шліфувальних операцій – від початку до фінішу.

Ми постачаємо липучку Sunmight L 312 T не лише у вигляді рулонів та смуг, але також готові круги та листи Sunmight L 312 T на плівці, як стандартних конфігурацій, так і виготовлені індивідуально під замовлення круги різних форм та розмірів з отворами та без них.