Рулони NORTON A275 PRO на самозачіпній основі


Липучка NORTON A275 PROЛипучка NORTON A275 PRO – це професійний шліфувальний папір преміум-класу на самозачіпній основі з високоякісним термообробленим електрокорундом. Поставляється у вигляді рулонів, листів різних форм, кругів для електроінструменту різних конфігурацій. Якісна велюрова підложка на зворотній стороні матеріалу служить для надійного кріплення до опорних тарілок з велкро- основою.

Липучка NORTON A275 PRO виготовлена з використанням термообробленого абразивного зерна, та забезпечує підвищену агресивність шліфування. Зйом матеріалу на 30-50% кращий у порівнянні з зерном звичайного електрокорунду. Підвищена твердість зерна поєднана з спеціальним покриттям на основі стеарату цинку на водяній основі, що запобігає забиванню шліфпаперу продуктами обробки та забезпечує збільшення робочого ресурсу шліфпаперу в кілька разів. Покриття та зв’язка не містять колорових пігментів, що повністю усуває ризик передачі кольору.

М’яка, тонка та гнучка паперова основа додатково підсилена латексними волокнами.

Липучка NORTON A275 PRO має широкий спектр застосування. Використовується для обробки твердих та м’яких порід деревини, пластику, гіпсу і скловолокна. Не забивається при обробці фарбованих і лакованих покриттів. Чудово підходить для вирівнювання кузовної шпаклівки в автомобільних малярних роботах.

Можливий діапазон розмірів зерна: від р80 до р400.

Тип насипки: відкритий.

Ми постачаємо як рулони липучки NORTON A275 PRO стандартних розмірів шириною 460мм і довжиною 50 метрів, так і виготовлені індивідуально рулони, шліфувальні смуги, листи та круги будь-якої довільної ширини та довжини.

Крім звичайних рулонів липучки NORTON A275 PRO різних розмірів, у нас ви можете також придбати шліфувальний папір NORTON A275 PRO на звичайній паперовій основі у вигляді рулонів, шліфувальних кругів, листів та смуг . Доступні також рулони NORTON A275 PRO на м’якій поролоновій основі.