Шліфувальні круги на липучці NORTON A275 PRO


Шліфувальні круги на липучці NORTON A275 PROШліфувальні круги на липучці NORTON A275 PRO – це професійний шліфувальний папір преміум-класу на самозачіпній основі з високоякісним термообробленим електрокорундом. В асортименті доступні шліфувальні круги на липучці з різними розмірами, малюнком отворів, листи різних форм, смуги, тощо. Якісна спеціальна підложка на зворотній стороні шліфувального матеріалу служить для надійного кріплення до мікрогачків самозачіпної основи (велкро).

NORTON A275 PRO виготовлено з використанням абразивного зерна, що пройшло спеціальну додаткову термічну обробку і завдяки цьому забезпечують підвищену агресивність шліфування. У порівнянні з зерном звичайного електрокорунду зйом матеріалу кращий на 30-50%. Підвищена твердість зерна поєднана з спеціальним покриттям, яке допомагає шліфпаперу протистояти забиванню продуктами обробки, що забезпечує збільшення робочого ресурсу круга при обробці лакофарбових покриттів у кілька раз. Покриття та зв’язка шліфувальних кругів не містять колорових пігментів, таким чином повністю усуваються ризик можливої передачі кольору. Паперова основа додатково підсилена латексними волокнами для збільшення міцності.

Шліфувальні круги на липучці NORTON A275 PRO мають широкий спектр застосування. Завдяки відкритому виду насипки абразивного зерна та покриттю на основі стеарату цинку чудово підходять для вирівнювання кузовної шпаклівки в автомобільних малярних роботах. Широко застосовуються для обробки твердих та м’яких порід деревини, пластику, гіпсу і скловолокна. Не забиваються при обробці фарбованих і лакованих покриттів.

Можливий діапазон розмірів зерна: від р80 до р400.

Тип насипки: відкритий.

Ми постачаємо як шліфувальні круги на липучці NORTON A275 PRO стандартних розмірів, так і виготовлені індивідуально круги різних форм та розмірів з отворами та без них. Крім того у нас завжди можна замовити смуги, листи або рулони NORTON A275 PRO різних видів (звичайні, на самозачіпній основі, на поролоні).