Опорна тарілка Klingspor HST 555 для кругів на липучці


Опорна тарілка Klingspor HST 555 для кругів на липучці

Універсальна опорна тарілка Klingspor HST 555 для кругів на липучці служить для надійного кріплення самозачіпних кругів на велкро-основі на валу шліфувальної машини.  Дозволяє міцно та надійно кріпити круги абразивних матеріалів на липучці на мікрогачки опорної тарілки. Має якісне термотривке самозачіпне покриття з довгим строком служби.

Опорні тарілки Klingspor HST 555 підходять для багатьох видів ексцентрикових шліфувальних машин. Завдяки великій кількості отворів забезпечує широкі можливості для відводу пилюки як для стандартних кругів з різною конфігурацією отворів, так і для сітчастих кругів та шліфувальних кругів з більшою кількістю отворів. Підходить для усіх стандартних вібраційних шліфувальних машин.

Опорні тарілки Klingspor HST 555 постачаються у трьох ступенях жорсткості: soft (м’яка тарілка), medium (тарілка середньої жорсткості) та hard (тверда тарілка). Жорсткіша опорна тарілка забезпечить швидше знімання великої кількості матеріалу при шліфуванні, в той час як м’якшу опорну тарілку доцільніше використовувати для акуратніших робіт та для обробки поверхонь з складним рельєфом.

Опорна тарілка Klingspor HST 555 для кругів на липучці

Діаметр опорної тарілки Адаптер Посадочний отвір Ступінь жорсткості опорної тарілки Кількість в упаковці Артикул
150 мм адаптер Festool Різьба М 8 м’яка опорна тарілка (soft) 1 шт 6874
150 мм адаптер Festool Різьба М 8 опорна тарілка середньої жорсткості (medium) 1 шт 70432
150 мм адаптер Festool Різьба М 8 тверда опорна тарілка (hard) 1 шт 70433