Опорна тарілка Klingspor HST 555 A для кругів на липучці


Опорна тарілка Klingspor HST 555 A для кругів на липучці

Опорна тарілка Klingspor HST 555 A для кругів на липучці служить для надійного кріплення самозачіпних кругів на велкро-основі на валу шліфувальної машини. Підходить для серії шліфувальних машин BOSCH GEX-150. Дозволяє міцно та надійно кріпити круги абразивних матеріалів на липучці на мікрогачки опорної тарілки. Має якісне термотривке самозачіпне покриття з довгим строком служби.

Опорні тарілки Klingspor HST 555 A для кругів на липучці завдяки великій кількості отворів забезпечують широкі можливості для відводу пилюки як для стандартних кругів з різною конфігурацією отворів, так і для сітчастих кругів та шліфувальних кругів з більшою кількістю отворів.

Опорна тарілка HST 555 A для кругів на липучці виготовляється з трьоми ступенями жорсткості: soft (м’яка опорна тарілка), medium (опорна тарілка середньої жорсткості) та hard (тверда опорна тарілка). По мірі збільшення твердості, зростає агресивність шліфування, тому жорстка опорна тарілка забезпечить швидше знімання великої кількості матеріалу та більшу агресивність шліфування, в той час як еластичнішу опорну тарілку доцільніше використовувати для акуратніших робіт та для обробки сильно профільованих поверхонь з складним рельєфом.

Опорна тарілка Klingspor HST 555 A для кругів на липучці

Діаметр опорної тарілки Адаптер Посадочний отвір Ступінь жорсткості опорної тарілки Кількість в упаковці Артикул
150 мм адаптер Bosch Різьба М 8 опорна тарілка середньої жорсткості (medium) 1 шт 320490