Шліфувальний брусок Klingspor HK 100 з самозачіпною основою


Шліфувальна колодка Klingspor HK 100 з самозачіпною основою

Шліфувальна колодка Klingspor HK 100 з самозачіпною основою забезпечує надійне кріплення шліфувальних листів на липучці під час шліфування. Мікрогачки основи велкро забезпечують надійне кріплення різноманітних шліфлистів з велюровою підложкою всіх форм. Підходить для ручного шліфування плоских та злегка опуклих поверхонь.

Основа шліфувального блоку має мікрогачки, до яких кріпляться листи шліфувального матеріалу на самозачіпній основі (липучці).

Цей інструмент дозволяє використовувати шліфувальні листи на липучці різноманітних видів та швидко змінювати робочий абразивний матеріал.

Шліфколодка Klingspor HK 100 з самозачіпною основою має зручну ергономічну форму, яка дозволяє полегшити роботу, значно зменшуючи навантаження на руку під час шліфування, у порівнянні з прямокутними шліфувальними колодками.

Дане рішення для ручного шліфування дозволяє замінювати абразивну частину шліфувального блоку по мірі її зносу, і тому є значно економнішим за використання шліфувальних колодок з безпосередньо нанесеним на них абразивом. Крім того, шліфувальний блок Klingspor HK 100 з самозачіпною основою дозволяє значно розширити вибір виду абразивного матеріалу для шліфування за допомогою шліфувальної колодки, та користуватися при цьому всім спектром найрізноманітніших видів шліфувальних листів з підкладкою з велюру. У нас ви також можете замовити самозачіпні шліфувальні листи довільної конфігурації під замовлення.

Шліфувальна колодка Klingspor HK 100 з самозачіпною основою

Довжина, мм Ширина, мм Висота, мм Кількість в упаковці, шт Артикул
118 мм 68 мм 40 мм 1 шт 185320