Смуги та рулони Klingspor PS 21 на самозачіпній основі


Смуги та рулони Klingspor PS 21 на самозачіпній основі

Смуги та рулони Klingspor PS 21 на самозачіпній основі – це спеціальний абразивний шліфувальний папір для обробки різних металів. Висока агресивність шліфування та довгий строк служби забезпечується абразивною насипкою цирконієвого електрокорунду, який має ефект самозаточування робочого зерна. Основа шліфувального матеріалу виготовлена з міцного паперу марки F (270−350 г/м2), на звороті підклеєна велюрова підкладка для кріплення на липучку (велкро). Шліфувальні матеріали на липучці Klingspor PS 21 – це оптимальний варіант для шліфування нержавіючої сталі.

Основне призначення: благородна сталь, сталь, тверді породи деревини
Основною сферою застосування Klingspor PS 21 є обробка нержавіючої сталі, а також інших металів. Шліфувальний матеріал Klingspor PS 21 також можна застосовувати як стійкий абразив для обробки деревини дуже твердих порід.

Властивості:
Зв’язка — синтетична смола
Матеріал зерен — цирконієвий електрокорунд
Тип насипки — закритий
Основа — папір F (270−350 г/м2), самозачіпна підкладка

Смуги та рулони Klingspor PS 21 на самозачіпній основі виготовляються з розміром абразивного зерна: р40, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р240, р320 та р400.

Ми постачаємо матеріал Klingspor PS 21 на самозачіпній основі в різних конфігураціях: у вигляді готових смуг з потрібними розмірами, рулонів з індивідуальними параметрами, шліфувальних кругів всіх видів як стандартних розмірів, так і листів або кругів на липучці виготовлених індивідуально, для будь-якого електроінструменту або шліфувального станка.