Ми постачаємо як стандартні рулони наждачки, так і виготовлені індивідуально – необхідної Вам ширини та довжини.
Зателефонуйте нам, і ми допоможемо підібрати найкращу наждачку саме для Ваших задач.
Наждачка в рулонах використовується для ручного або машинного шліфування найрізноманітніших матеріалів. Обираючи наждачку в рулоні того чи іншого виробника, слід в першу чергу правильно обрати шліфувальний матеріал залежно від мети застосування.
Основа наждачки
Міцність основи наждачки на розрив
Наждачка в рулонах виготовляється на паперовій, тканинній або іншій спеціальній основі. Ця основа може мати різну міцність. Наждачка на паперовій основі не така міцна, як на основі тканини, проте значно дешевша. Для різних робіт може знадобитися різна міцність основи. Скажімо, якщо наждачка в рулонах буде використовуватися для шліфування вручну, вимоги до міцності основи як правило нижчі.
Гнучкість та еластичність
Основа наждачки може бути твердішою або гнучкішою. Для шліфування сильно профільованих поверхонь з складної геометрією доцільніше використовувати гнучкіший флексований шліфувальний матеріал.
Водостійкість
Цей параметр важливий в залежності від виду застосування – мокре чи сухе шліфування.
Вид насипки наждачки (розсіювання)
Наждачка в рулонах може мати різну відстань між окремими зернами абразиву на матеріалі.
Закритий тип насипки наждачки (щільне розсіювання)
Наждачка в рулонах з щільною насипкою має основу повністю вкриту абразивним зерном. Велика кількість абразивного зерна дозволяє наждачці зношуватися менше та довше служити. Найчастіше такий вид насипки використовується для обробки твердих металів.
Напіввідкритий тип насипки наждачки (напіввідкрите розсіювання)
Наждачка в рулонах з покриттям напіввідкритого типу має дещо меншу щільність насипки абразиву: 70-80%. Незаповнені проміжки між зернами дозволяють знятому при шліфуванні матеріалу краще видалятися. Основне призначення такої наждачки – обробка дещо м’якших матеріалів, кольорових металів.
Відкритий тип насипки (відкрите розсіювання)
Наждачка в рулонах з відкритим типом насипки має щільність абразивного зерна 50-70% і найчастіше використовується для деревообробки та обробки пластмас. Значно більший простір між зернами дозволяє стрічці менше забиватися відходами обробки.
Агресивність шліфування та якість поверхні
Крім цього, щільність насипки наждачки впливає на агресивність шліфування, адже прикладена сила при відкритій насипці розподіляється на значно меншу кількість зерен, ніж при щільній насипці. В цьому випадку зерно проникає глибше, та знімає за один прохід більшу кількість матеріалу. Зате при закритій щільнішій насипці зерна проникають в матеріал не так глибоко, в результаті чого шліфована поверхня є гладшою.
Абразивне зерно
Шліфування відбувається за рахунок роботи абразивних зерен закріплених на наждачці. Матеріал абразивних зерен має різні характеристики твердості та по різному себе поводить в процесі роботи.