Рулони Klingspor PS 15 F


Шліфувальний папір Klingspor PS 15 FШліфувальний папір Klingspor PS 15 F – це спеціальний недорогий варіант наждачки з антистатичними властивостями на міцній основі з паперу, призначений для обробки м’якої та дуже смолистої деревини. Також може використовуватися для обробки тирсоплит та пластмас. Може використовуватися на стрічкових станках різних конфігурацій у вигляді шліфувальних стрічок, а також для шліфування вручну та вібраційними шліфувальними машинками. Насипка абразивного зерна відкритого типу із збільшеною відстанню між окремими зернами абразиву, та додаткове спеціальне антистатичне покриття зумовлює зменшення забивання шліфматеріалу відходами шліфування.

Шліфпапір Klingspor PS 15 F – це бюджетна версія наждачного паперу Klingspor, яка застосовується передусім для шліфування дуже смолистої деревини, у випадках, коли високий ресурс абразивного зерна відходить на другий план. В лінійці шліфувальних матеріалів Klingspor доступні також шліфувальні матеріали з відкритою насипкою для деревообробки з значно збільшеним ресурсом абразивного зерна, наприклад Klingspor PS 28 F або Klingspor PS 29 F.

Основне призначення: дуже смолиста м’яка деревина
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал зерен – електрокорунд
Тип насипки – відкритий
Основа – Папір F (270-350 г/м2)

Шліфувальний матеріал Klingspor PS 15 F виготовляється з розмірами абразивного зерна: р40, р60, р80, р100, р120, р150 та р180.

Ми постачаємо шліфувальний папір Klingspor PS 15 F в рулонах необхідних розмірів, а також шліфлисти та індивідуально виготовлені безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor PS 15 F для будь-яких станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас рулони Klingspor PS 15 F з будь-якими, необхідними саме Вам розмірами та іншими індивідуальними параметрами.