Рулони Norton A 275 Rotolo Foam Pro на поролоні


Шліфпапір на поролоні Norton A 275 Rotolo Foam ProШліфпапір на поролоні Norton A 275 Rotolo Foam Pro виготовлено на основі високоякісного шліфувального паперу NORTON A 275 PRO на додатковій підложці з поролону. Паперова основа шліфпаперу додатково підсилена латексними волокнами. Високоякісний термооброблений електрокорунд забезпечує підвищену агресивність шліфування. Зйом матеріалу на 30-50% кращий у порівнянні з зерном звичайного електрокорунду.

Підвищена твердість зерна шліфматеріалу поєднана з спеціальним покриттям на основі стеарату цинку на водяній основі, що запобігає забиванню шліфпаперу продуктами обробки та збільшує робочий ресурс шліфпаперу в кілька разів. Покриття та зв’язка не містять колорових пігментів, що повністю усуває ризик передачі кольору.

Шліфпапір на поролоні Norton A 275 Rotolo Foam Pro має широкий спектр використання. Використовується для обробки твердих та м’яких порід дерева, пластику, гіпсу і скловолокна. Не забивається при обробці фарбованих і лакованих покриттів. Чудово підходить для ручного шліфування.

Можливий діапазон розмірів зерна: від р80 до р1500.

Тип насипки: відкритий.

Ми постачаємо як рулони Norton A 275 Rotolo Foam Pro стандартних розмірів шириною 115мм і довжиною 25 метрів, так і виготовлені індивідуально рулони з попередньою перфорацією та без неї.

Крім звичайних рулонів Norton A 275 Rotolo Foam Pro різних розмірів, у нас ви можете також придбати шліфувальний папір NORTON A 275 PRO на самозачіпній велкро основі (липучці) у вигляді рулонів, шліфувальних кругів, листів та смуг . Доступні також рулони NORTON A 275 PRO на звичайній основі без поролону.