Рулони NORTON A275 PRO


Шліфувальний папір NORTON A275 PROШліфувальний папір NORTON A275 PRO – це професійний шліфувальний папір преміум-класу з високоякісним термообробленим електрокорундом, який забезпечує підвищену агресивність шліфування. Зйом матеріалу на 30-50% кращий у порівнянні з зерном звичайного електрокорунду.

Підвищена твердість зерна поєднана з спеціальним покриттям на основі стеарату цинку на водяній основі, яке запобігає забиванню шліфпаперу продуктами обробки та забезпечує збільшення робочого ресурсу шліфпаперу в кілька разів. Покриття та зв’язка не містять колорових пігментів, що повністю усуває ризик передачі кольору.

М’яка, тонка та гнучка паперова основа додатково підсилена латексними волокнами.

Шліфпапір NORTON A275 PRO має широкий спектр використання. Використовується для обробки твердих та м’яких порід деревини, пластику, гіпсу і скловолокна. Не забивається при обробці фарбованих і лакованих покриттів. Чудово підходить для вирівнювання кузовної шпаклівки в автомобільних малярних роботах.

Можливий діапазон розмірів зерна: від р80 до р1500.

Тип насипки: відкритий.

Ми постачаємо як рулони NORTON A275 PRO стандартних розмірів шириною 115мм і довжиною 50 метрів, так і виготовлені індивідуально рулони, шліфувальні смуги та листи будь-якої довільної ширини та довжини.

Крім звичайних рулонів NORTON A275 PRO різних розмірів, у нас ви можете також придбати шліфувальний папір NORTON A275 PRO на самозачіпній велкро основі (липучці) у вигляді рулонів, шліфувальних кругів, листів та смуг . Доступні також рулони NORTON A275 PRO на м’якій поролоновій основі.