Рулони Norton Beartex


Рулони Norton Beartex

Рулони Norton Beartex з нетканого абразивного матеріалу (скотч-брайту) застосовуються для чистки поверхонь з нержавіючої сталі, фінішної обробки та матування металевих поверхонь, видалення задирок, тощо. Може застосовуватися як для сухого, так і для мокрого способу шліфування. Доступні Рулони Norton Beartex з зерном електрокорунду та карбіду кремнію. Абразивне зерно знаходиться у всій товщині нетканого матеріалу.

Основне призначення: фінішна обробка нержавіючої та кислотостійкої сталі, алюмінію, олова, латуні, цинку, деревини, ламінатів.

Властивості:
Зв’язка — синтетична смола
Можливі градації абразивного зерна — coarse (грубе), medium (середнє), fine (делікатне), very fine (дуже делікатне), ultra fine (надзвичайно делікатне).

У нас постійно можна придбати як рулони Norton Beartex стандартної ширини 100 мм, 115 мм або 150 мм довжиною 10 метрів, так і виготовлені під замовлення рулони нетканого абразивного матеріалу довільних розмірів.

Ми постачаємо нетканий абразивний матеріал різних виробників в рулонах з індивідуальними розмірами (максимум до 2000 мм ширини). На вибір завжди доступні неткані абразивні матеріали з різними абразивними насипками (електрокорунд, керамічний електрокорунд, карбід кремнію), а також безабразивний нетканий матеріал. Доступні варіанти з різною товщиною та жорсткістю для найрізноманітніших завдань. У нас ви також завжди можете замовити нетканий абразивний матеріал різних видів у вигляді індивідуально виготовлених шліфувальних листів, кругів різних розмірів, падів з індивідуальною конфігурацією, тощо. Доступні також безкінечні шліфувальні стрічки довільних розмірів з нетканого абразивного матеріалу на зміцненій основі.