Шліфшкурка Klingspor на тканині в рулонах


Рулон Klingspor KL 361 JF
Шліфшкурка Klingspor KL 361 JF – це високоякісна універсальна абразивна шкурка для ручного шліфування на гнучкій бавовняній

Рулони Klingspor KL 361 JF


Шліфувальна шкурка Klingspor KL 381 J Alotex – це високоякісна універсальна шліфшкурка для ручного шліфування на дуже

Рулони Klingspor KL 381 J Alotex


Дуже гнучка шліфувальна абразивна шкурка Klingspor KL 385 JF призначена для ручної промислової обробки металів. Має хороше

Рулони Klingspor KL 385 JF


Рулон Klingspor LS 309 JF
Наждачна шкурка Klingspor LS 309 JF (J-FLEX) – це універсальна шліфувальна шкурка на гнучкій бавовняній тканині з

Рулони Klingspor LS 309 JFРулон Klingspor LS 309 X
Абразивна шкірка Klingspor LS 309 X – це універсальна шліфувальна шкірка на тканині з закритою насипкою абразивного

Рулони Klingspor LS 309 XШліфшкурка Klingspor на тканині в рулонах за індивідуальними розмірами.

Зателефонуйте нам, і ми допоможемо кваліфіковано підібрати абразиви саме для Ваших задач.

Шліфшкурка Klingspor на тканині в рулонах значно міцніша на розрив, ніж шліфшкурка Klingspor на паперовій основі. В свою чергу шліфшкурка Klingspor на тканині в рулонах з поліестру ще міцніша, ніж на основі бавовняних тканин, та використовується для проведення робіт з найвищими вимогами до міцності основи шліфувальної шкурки.

Щоб шліфшкурка служила максимально довго, та зробила якомога більше роботи, слід правильно підібрати її у відповідності до мети використання. При цьому слід враховувати специфіку конкретного виду робіт, адже для обробки різних матеріалів служать різні види шліфшкурки.

Лінійка шліфшкурок концерну Klingspor дозволяє дуже точно підібрати матеріал для досягнення максимальної продуктивності. Klingspor постачає шліфувальні матеріали з різною твердістю абразивного зерна, різною густотою насипки абразиву на полотні для покращення видалення відходів шліфування. Великий вибір шліфшкурки Klingspor на тканині в рулонах з спеціальними добавками у звязці надає різним видам шліфшкурки певних особливих властивостей. Основа шліфшкурки Klingspor може мати різну міцність та еластичність в залежності від мети застосування.

Шліфшкурка Klingspor на тканині в рулонах різних видів має в своєму складі різноманітні спеціальні добавки, щоб полегшити конкретний вид робіт. Наприклад, шліфшкурка на тканині в рулонах з доданими в зв’язку речовинами, що проводять електричний струм запобігає електростатичному налипанню наелектризованого пилу при шліфуванні деревини, МДФ або пластику на станках. Для шліфування благородної сталі використовується шліфшкурка на тканині з спеціальним покриттям, яке при нагріванні під час шліфування починає випаровуватися, та за рахунок цього охолоджує матеріал. Це дозволяє не допустити появи зумовлених високою температурою помутнінь під час шліфування нержавійки.

  • Немає категорій