Рулони Klingspor LS 309 JF


Наждачна шкурка Klingspor LS 309 JFНаждачна шкурка Klingspor LS 309 JF (J-FLEX) – це універсальна шліфувальна шкурка на гнучкій бавовняній тканині з абразивним зерном електрокорунду. Наждачна шкурка Klingspor LS 309 JF виготовлена на основі спеціальної гнучкої флексованої тканини, яка добре пристосовується до контурів поверхні та підходить для профільного та радіусного шліфування різними видами станків, ручним електроінструментом або для ручного шліфування.

Klingspor LS 309 JF найчастіше використовується як недорогий варіант якісної гнучкої шліфувальної шкурки з хорошим співвідношенням ціни та продуктивності. Служить для обробки металів та твердих порід деревини. Максимально щільне розміщення абразивного зерна електрокорунду на матеріалі (насипка закритого типу) збільшує строк служби при обробці твердих матеріалів, проте обмежує сферу використання даної шліфувальної шкірки матеріалами, що не забивають шліфувальну шкірку продуктами шліфування.

Основне призначення: метал універсально, тверді породи дерева

Основні властивості:

Зв’язка – синтетична смола
Матеріал зерна – електрокорунд
Тип насипки – закритий (максимально щільна насипка зерна)
Основа: Тканина JF (легка флексована тканина)

Наждачна шкурка Klingspor LS 309 JF на тканині можуть мати розмір абразивного зерна (за FEPA): р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220, р240, р280, р320, р360, р400, р600 та р800.

Ми постачаємо рулони Klingspor LS 309 JF будь-яких необхідних Вам довільних розмірів під замовлення.

У нас Ви можете замовити шліфувальну наждачну шкурку Klingspor LS 309 JF у вигляді нарізаних смуг для електроінструменту.з необхідними розмірами.

Ми постачаємо також безкінечні шліфувальні стрічки з матеріалу LS309JF, а також з багатьох інших шліфувальних матеріалів, з будь-якими необхідними розмірами, що підійдуть для всіх видів ручного електричного інструменту або великих станків. Зателефонуйте нам, і ми допоможемо підібрати найкращий шліфувальний матеріал саме для ваших задач.

LS 309 JF з прорізами

Крім звичайних рулонів Klingspor LS 309 JF ми постачаємо також індивідуально виготовлені рулони з прорізами, які забезпечують найкращу адаптацію при роботі з токарними деталями. Є можливість індивідуально підібрати різноманітні варіанти прорізів, які найкраще підійдуть для індивідуального застосування.