Рулони Klingspor LS 309 X


Абразивна шкірка Klingspor LS 309 XАбразивна шкірка Klingspor LS 309 X – це універсальна шліфувальна шкірка на тканині з закритою насипкою абразивного зерна електрокорунду. Виготовлена на основі жорсткої бавовняної тканини з високою міцністю. Добре підходить для використання з різноманітним електроінструментом для шліфування на площині.

Для профільного шліфовання доступний також більш гнучкий аналог – абразивна шкірка Klingspor LS309JF на гнучкій флексованій тканині.

В основному використовуються як бюджетний варіант якісної шліфувальної шкірки з хорошим співвідношенням ціни та продуктивності для обробки металів та твердих порід деревини. Закритий вид насипки з максимально щільним розміщенням абразивного зерна електрокорунду на матеріалі збільшує робочий ресурс, проте обмежує сферу використання даної шліфувальної шкірки твердими матеріалами, які не забивають абразив відходами шліфування.

Основне призначення: метал універсально, тверді породи дерева

Основні властивості:

Зв’язка – синтетична смола
Матеріал зерна – електрокорунд
Тип насипки – закритий (максимально щільна насипка зерна)
Основа: Тканина Х (важка тканина)

Абразивна шкірка Klingspor LS 309 X на тканинній основі може мати розміри абразивного зерна (за FEPA): р40, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220, р240, р280, р320 та р360.

Ми постачаємо абразивну шкірку Klingspor LS 309 X в рулонах будь-яких необхідних Вам довільних розмірів. У нас Ви можете також замовити шліфувальну шкурку Klingspor LS 309 X у вигляді нарізаних за необхідними розмірами готових смуг для електроінструменту.

Ми постачаємо безкінечні шліфувальні стрічки LS309X, а також з багатьох інших шліфувальних матеріалів для будь-яких видів ручного електричного інструменту або великих станків. Зателефонуйте нам, і ми допоможемо підібрати найкращий матеріал саме для ваших задач.