Рулони ЗАК 14А Corund


Шліфувальна шкурка ЗАК 14А Corund в рулонахШліфувальна шкурка ЗАК 14А Corund в рулонах використовується універсально для різноманітних завдань. Виготовлена на міцній водостійкій бавовняній тканині. Призначена для використання з різноманітним електроінструментом, а також для ручного шліфування. Шліфшкурка ЗАК 14А Corund може використовуватись для обробки металів, плоского шліфування твердих порід деревини, шкіри, тощо.

Виробник: Запорізький Абразивний Комбінат

Основне призначення: універсальна шліфувальна шкурка для обробки дерева та металів
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал абразивного зерна – електрокорунд нормальний 14А (оксид алюмінію)
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина бавовняна, водостійка

Шліфувальна шкурка ЗАК 14А Corund в рулонах виготовляється з розмірами абразивного зерна від р24 до  р600. Для виготовлення шліфувальної шкурки використано абразивне зерно електрокорунд нормальний 14А.

Використовується для калібрування, грубого і тонкого шліфування на ручних шліфувальних машинах, а також на вузьких і широких стаціонарних верстатах різних розмірів. Може використовуватися і для ручного шліфування, тому також поставляється у вигляді листів різних розмірів.

Ми постачаємо шліфувальну шкурку ЗАК 14А Corund в рулонах будь-яких необхідних розмірівВ найкоротші строки ми виготовимо для Вас рулони ЗАК 14А Corund з будь-якими необхідними Вам індивідуальними розмірами. 

Крім індивідуально виготовлених рулонів з довільними розмірами ми виготовляємо також безкінечні стрічки, смуги, конуси та шліфувальні листи з матеріалу ЗАК 14А Corund будь-яких необхідних розмірів. Можливе виготовлення листів або кругів на самозачіпній основі велкро (липучці).