Рулони ЗАК 54C SiC


Шліфувальна шкурка ЗАК 54C SiC в рулонахШліфувальна шкурка ЗАК 54C SiC в рулонах виготовляється на міцній водостійкій бавовняній тканині з гострим зерном карбіду кремнію. Призначена для використання з різноманітним електроінструментом, а також для ручного шліфування. Може використовуватись для обробки металів, шліфування різних порід деревини, шкіри, скла, мінеральних матеріалів, благородної сталі, кольорових металів, тощо.

Виробник: Запорізький Абразивний Комбінат

Основне призначення: деревообробка, металообробка
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал абразивного зерна – карбід кремнію чорний 54C (SiC)
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина бавовняна, водостійка

Шліфувальна шкурка ЗАК 54C SiC в рулонах виготовляється з розмірами абразивного зерна від р24 до  р600. Для виготовлення шліфувальної шкурки використано абразивне зерно карбіду кремнію чорного 54С.

Використовується для калібрування, грубого та тонкого шліфування на ручних шліфувальних машинах, а також на вузьких та широких стаціонарних станках різних розмірів. Може використовуватися також для ручного шліфування, тому також постачається у вигляді листів різних розмірів.

Ми постачаємо шліфувальну шкурку ЗАК 54C SiC будь-яких необхідних розмірів – як для ручного електроінструменту так і для великих станків. В найкоротші строки ми виготовимо для Вас рулони шліфувальної шкурки ЗАК 54C SiC з будь-якими необхідними Вам індивідуальними розмірами.

Крім виготовлених індивідуально рулонів з довільними розмірами, ми виготовляємо також безкінечні стрічки, смуги, конуси та шліфувальні листи з шліфувального матеріалу ЗАК 54C SiC будь-яких необхідних розмірів.