Шліфувальні пелюсткові круги БАЗ


Універсальний шліфувальний пелюстковий круг БАЗ KK 10 XW дозволяє отримати гладку та рівномірно відшліфовану поверхню завдяки постійному

Пелюстковий круг БАЗ KK 10 XW


Універсальний шліфувальний пелюстковий круг БАЗ KK 19 XW дозволяє отримати гладку та рівномірно відшліфовану поверхню завдяки постійному

Пелюстковий круг БАЗ KK 19 XWШліфувальні пелюсткові круги БАЗ виготовляються одним з найбільших в Росії виробником гнучких абразивних матеріалів – Бєлгородським Абразивним Заводом. На сьогодні БАЗ пропонує цілий ряд шліфувальних пелюсткових кругів для обробки будь-яких матеріалів та найрізноманітніших поверхонь.

Шліфувальні пелюсткові круги БАЗ виготовляються з шліфшкурки різних видів, яка відрізняється жорсткістю основи, видами абразивного зерна, тощо. Доступні різні розміри пелюсткових кругів, а також варіанти кругів з різними видами кріплення.

Шліфувальні пелюсткові круги БАЗ – це надійні шліфувальні інструменти з хорошими співвідношеннями ціни та продуктивності.

Використовуючи шліфувальні пелюсткові круги БАЗ слід неодмінно звертати увагу на робочу швидкість круга. Від правильного підбору швидкості обертання напряму залежатиме і результат шліфування. При використанні пелюсткового круга з оптимальною швидкістю, пелюстки під дією відцентрових сил, набувають прямого положення навколо центру круга. В цьому випадку шліфування пелюстковим кругом буде найбільш продуктивним. Під час шліфування зношуватимуться та відриватимуться лише краї пелюсток з абразивним зерном, в результаті чого роботу постійно виконуватиме щоразу нове гостре зерно. При занадто низькій швидкості використання, більша площа абразивних пелюсток буде тертисяоб матеріал заготовки, що призведе до перегріву та надмірного зносу листів шліфшкурки. Результатом буде зменшення робочого ресурсу круга. Також ні в якому разі не слід перевищувати верхню межу допустимої швидкості обертання пелюсткового круга, щоб уникнути його руйнування.

Слід врахувати, що збільшуючи швидкість обертання шліфувального круга ви збільшується і його жорсткість та агресивність шліфування. Таким чином, якщо шліфувати потрібно плавніше, швидкість слід знизити.

  • Немає категорій