Шліфувальні пелюсткові круги Klingspor


Затискна кришка Klingspor SMD 612
Затискна кришка Klingspor SMD 612 призначена для правильного кріплення шліфувальних пелюсткових кругів серій Klingspor SM 611, Klingspor NCW

Затискна кришка Klingspor SMD 612
Комбінований шліфувальний пелюстковий круг Klingspor NCW 600 виготовлено з листів нетканого абразивного матеріалу та листів шліфувальної абразивної шкурки.

Пелюстковий круг Klingspor NCW 600

Шліфувальний барабан Klingspor NCW 600 S для ручних шліфувально-полірувальних машин виготовлено з листів нетканого абразивного матеріалу та

Шліфувальний барабан Klingspor NCW 600 S


Шліфувальний пелюстковий круг Klingspor SM 611 S використовується для рівномірної обробки поверхні шліфувально-полірувальними машинами. Дозволяє отримати якісний

Шліфувальний барабан Klingspor SM 611 S
Шліфувальні пелюсткові круги Klingspor вирізняються високою якістю та надійністю. Німецький концерн Klingspor, який більше 40 років тому першим розробив шліфувальні пелюсткові круги, сьогодні пропонує цілий ряд даних виробів для обробки будь-яких матеріалів та найрізноманітніших поверхонь – від плоских до профільованих. Пелюсткові круги Klingspor виготовляються з спеціальних видів шліфшкурки, а також з волоконних нетканих абразивних матеріалів.

Важливим є правильне кріплення!

  • Шліфувальні пелюсткові круги Klingspor під затискні кришки

 Шліфувальні пелюсткові круги Klingspor серій SM 611, MM 650, NCW600 та NFW 600 кріпляться до шпинделя станка за допомогою двох затискних кришок SMD 612. Отвір в металевій стороні кришки не призначений для безпосереднього кріплення! Для забезпечення рівномірного руху шліфувального пелюсткового круга, слід переконатися, що затискні кришки SMD 612 прикріплені рівно і щільно прилягають до внутрішньої сторони утримуючого жолобка. Затискні кришки оснащені монтажними отворами. Змінити розмір отвору для того щоб він відповідав діаметру валу легко і швидко – просто висвердліть відповідний діаметр отвору. Для отримання додаткової інформації про максимальні діаметри отвору, будь ласка, зверніться до тексту продукту SMD 612.

  • Шліфувальні пелюсткові круги Klingspor з дерев’яною серцевиною

Шліфувальні пелюсткові круги Klingspor з дерев’яною серцевиною найкраще підходять для роботи з стаціонарними станками з конічними кріпильними стержнями. Їх можна кріпити безпосередньо на шпинделі станка без використання затискної кришки. Наприклад, шліфувальний пелюстковий круг SM 611H має отвір Ø13 мм. Змінити розмір отвору для того щоб він відповідав діаметру валу легко і швидко – просто висвердліть відповідний діаметр отвору.

  • Шліфувальні пелюсткові круги Klingspor з посадкою Ø 25,4 мм

Шліфувальний пелюстковий круг SM 611 W Даний шліфувальний пелюстковий круг має отвір діаметром Ø 25,4 мм і може безпосередньо закріплюватися до станка без використання затискної кришки.

  • Шліфувальні пелюсткові круги Klingspor для полірувальних машинок

Циліндричний пелюстковий круг SM 611 S, пелюстковий круг з нетканного абразивного матеріалу NCW 600 S, NFW 600 S. Ці круги мають кріпильні отвори діаметром починаючи з 19 мм для всіх стандартних полірувальних станків з відповідними шпинделями.

  • Шліфувальні пелюсткові круги Klingspor з посадкою М14 для кутових шліфмашин

WSM 617 є другим поколінням шліфувальних пелюсткових кругів Klingspor з внутрішньою різьбою М14 або 5/8″. Даний круг можна закріплювати та знімати з кутової шліфувальної машини без використання будь-яких додаткових інструментів.

  • Немає категорій