Шліфувальні пелюсткові головки БАЗ


Універсальна шліфувальна пелюсткова головка БАЗ KK 10 XW дозволяє рівномірно шліфувати поверхню  з рельєфом будь-якої складності. Завдяки постійному

Пелюсткова головка БАЗ KK 10 XW


Універсальна шліфувальна пелюсткова головка БАЗ KK 19 XW дозволяє рівномірно шліфувати поверхню  з рельєфом будь-якої складності. Завдяки постійному

Пелюсткова головка БАЗ KK 19 XWШліфувальні пелюсткові головки БАЗ виготовляються одним з найбільших в Росії виробником гнучких абразивних матеріалів – Бєлгородським Абразивним Заводом. На сьогодні БАЗ пропонує цілий ряд шліфувальних пелюсткових головок для обробки будь-яких матеріалів та найрізноманітніших поверхонь.

Шліфувальні пелюсткові головки БАЗ виготовляються з шліфшкурки різних видів, яка може відрізнятися жорсткістю основи, видами абразивного зерна, тощо. Доступні різні розміри пелюсткових головок кріпленням яких служить міцно закріплений в смоляному ядрі  головки штифт.

Шліфувальні пелюсткові головки БАЗ – це надійні шліфувальні інструменти з хорошим співвідношенням ціни та якості.

Використовуючи шліфувальні пелюсткові головки БАЗ слід неодмінно звертати увагу на робочу швидкість. Від правильного підбору швидкостей обертання напряму залежатиме і результат шліфування пелюстковими головками. При експлуатації з оптимальною швидкістю, пелюстки під дією відцентрової сили, набудуть прямого положення відносно центру головки. В цьому випадку шліфування буде найбільш продуктивним, адже під час шліфування зношуватимуться та відриватимуться лише краї пелюсток з абразивним зерном, а роботу постійно виконуватиме щоразу нове гостре зерно. При занадто низькій швидкості використання, надто велика площа абразивних пелюсток буде тертися об заготовку. Це в свою чергу призводитиме до перегріву та надмірного зносу листів шліфувальної шкурки. В результаті пелюстки зношуватимуться надто швидко. Також зверніть увагу, що ні в якому разі не варто перевищувати верхню допустиму межу швидкості обертання пелюсткової головки, щоб уникнути її руйнування.

Слід враховувати, що збільшуючи швидкість обертання шліфувальної пелюсткової головки ви збільшуєте і її жорсткість. Таким чином, якщо шліфувати потрібно плавніше, швидкість варто знизити.

  • Немає категорій