Шліфувальні пелюсткові головки Klingspor


Klingspor KM 613
Шліфувальна пелюсткова головка Klingspor KM 613 служить для шліфування сталі звичайної та благородної. Також можливе використання для

Пелюсткова головка Klingspor KM 613
Шліфувальна пелюсткова головка Klingspor NСS 600 виготовлена з листів нетканого абразивного матеріалу, які чергуються з листами традиційної

Пелюсткова головка Klingspor NСS 600


Шліфувальні пелюсткові головки Klingspor складаються з пелюсток високоякісного абразивного матеріалу, розташованих радіально навколо центру та міцно закріплених в центрі пелюсткової головки в смоляному ядрі.
Шліфувальні пелюсткові головки Klingspor є одними з найкращих абразивних інструментів для шліфування поверхонь складної форми. Шліфувальні пелюсткові головки Klingspor дозволяють м’яко та зручно відшліфувати заготовку з найкращим приляганням до контурів.
Шліфувальні пелюсткові головки Klingspor дають змогу швидко досягти гладкої поверхні у порівнянні з обробкою стрічковим верстатом за допомогою абразивної шліфстрічки. Підбираючи фракцію абразивного зерна пелюсткових головок слід обирати розмір абразиву на кілька кроків вищий ніж у випадку шліфування за допомогою шліфстрічки.

Використовуючи шліфувальні пелюсткові головки Klingspor слід неодмінно звертати увагу на швидкість обертів. Рекомендована лінійна швидкість на краю головки складає для них 38-42 м/с. Від правильного підбору швидкості обертів залежатиме і результат шліфування. При використанні головок з оптимальною швидкістю, пелюстки шліфувального круга під дією відцентрових сил, набудуть прямого положення навколо сердечника шліфувальної пелюсткової головки. В цьому випадку шліфування пелюстковою головкою буде найбільш продуктивним. Під час шліфування зношуватимуться та відриватимуться лише краї пелюсток з абразивним зерном, в результаті чого роботу постійно виконуватиме щоразу нове гостре зерно. При занадто низькій швидкості експлуатації, більша площа абразивних пелюсток тертиметься об матеріал заготовки, що призведе до нагрівання та надмірного навантаження на пелюстки. В результаті їхній знос буде пришвидшено. Не слід також перевищувати верхню межа вказаної на маркуванні допустимої швидкості обертів пелюсткової головки.

Слід також враховувати, що збільшуючи швидкість обертів шліфувальної пелюсткової головки ви збільшується і її жорсткість та агресивність. Тому, якщо шліфувати потрібно м’якіше, швидкість слід знизити.

  • Немає категорій