Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 J (KSJ)


Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 J (KSJ)

Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 J (KSJ) має голівку у вигляді конусного зенкера 60о. Виготовлена з карбіду вольфраму. Твердосплавна шарошка типу KSJ у вигляді конуса найкраще може підійти для обробки країв заготовки – наприклад для знімання фаски. Вирізняється високою продуктивністю зйому матеріалу та точними результатами. Дозволяє надійно, довго та однаково ефективно знімати фаски на крайках, які потрібно точно припасувати одну до одної. Перевірені місця спайки тримача та головки гарантують тривалий термін служби.

Виготовляється під замовлення та може мати різний діаметр та довжину робочої частини інструменту. Стандартний діаметр тримача 6 мм. Можливі розміри та мінімально можливу кількість для замовлення конкретного виду твердосплавних борфрез ви можете дізнатися у нас за запитом.

Може бути виготовлена з робочими зубами всіх стандартних видів, а також іншими нестандартними  під замовлення. Вид зубів слід підбирати з урахуванням специфіки матеріалу, що обробляється.

Твердосплавні борфрези Klingspor можуть бути використані там, де необхідно зняти матеріал у важкодоступних місцях з максимальною потужністю. Мають дуже довгий строк служби. Твердосплавні фрези Klingspor виготовляються на основі найсуворіших стандартів якості та з найвищою точністю.

Вольфрам 90-94%, кобальт 6-10%.

Класифікація твердосплавної фрези у відповідності до DIN 8032: тип KSJ.

Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 J (KSJ) конусоподібної форми

 

 

Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 J (KSJ)

Можливі розміри та мінімальну кількість для замовлення ви можете дізнатися у нас за запитом.