Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 K (KSK)


Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 K (KSK)

Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 K (KSK) має голівку у вигляді конусного зенкера 90о. Виготовлена з карбіду вольфраму. Твердосплавна шарошка типу KSK у вигляді конуса найкраще підійде для зенкування та обробки країв отворів. Добре підходить для знімання фаски.

Твердосплавні шарошки Klingspor виготовляються з карбіду вольфраму, та можуть мати різний діаметр та довжину робочої частини інструменту. Всі можливі розміри та мінімально можливу кількість для замовлення конкретного виду твердосплавних борфрез даного типу ви можете дізнатися у нас за запитом.

Можуть бути виготовлені з робочими зубами всіх стандартних видів, а також іншими видами нестандартних зубів під замовлення. Виду зубів слід підбирати з урахуванням специфіки матеріалу, що обробляється.

Твердосплавні борфрези Klingspor використовують там, де необхідно зняти матеріал у важкодоступних місцях з максимальною потужністю. Мають дуже довгий строк служби. Твердосплавні фрези виготовляються на основі найсуворіших стандартів якості та з найвищою точністю. Концерн Klingspor виготовляє найбільш надійні та точні інструменти які можуть працювати довгий час без втрати якості. Твердосплавні борфрези характеризуються високою ріжучою здатністю і незначним утворенням тепла на заготовці, що  сильно покращує економічність борфрези.

Класифікація твердосплавної фрези у відповідності до DIN 8032: тип KSK.

Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 K (KSK) - зенкер 90 градусів

 

 

Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 K (KSK)

Можливі розміри та мінімальну кількість для замовлення ви можете дізнатися у нас за запитом.