Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 N (WKN)


Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 N (WKN)

Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 N (WKN) призначена для обробки важкодоступних внутрішніх кутів або конічних профілів заготовки. Виготовлена з карбіду вольфраму.

Може мати різний діаметр та довжину робочої частини інструменту. Твердосплавні шарошки Klingspor виготовляються з карбіду вольфраму, та можуть мати різний діаметр та довжину робочої частини інструменту. Всі можливі розміри та мінімально можливу кількість для замовлення даного виду твердосплавних борфрез ви можете дізнатися у нас за запитом.

Виготовляється з робочими зубами всіх стандартних видів зубів, а також інших нестандартних  під замовлення. Вид зубів слід підбирати з урахуванням специфіки матеріалу, що обробляється. Робоча частина шарошки: вольфрам 90-94%, кобальт 6-10%.

Твердосплавні борфрези Klingspor використовують там, де необхідно зняти матеріал у важкодоступних місцях з максимальною потужністю. Мають дуже довгий строк служби. Твердосплавні фрези виготовляються на основі найсуворіших стандартів якості та з найвищою точністю. Концерн Klingspor виготовляє найбільш надійні та точні інструменти які можуть працювати довгий час без втрати якості. Твердосплавні борфрези Klingspor характеризуються високою ріжучою здатністю і незначним утворенням тепла на заготовці, що  сильно покращує економічність борфрези.

Класифікація твердосплавної фрези у відповідності до DIN 8032: тип WKN.

Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 N (WKN) для важкодоступних внутрішніх кутів

 

Твердосплавна борфреза Klingspor HF 100 N (WKN)

Можливі розміри та мінімальну кількість для замовлення твердосплавних борфрез за вашими параметрами, ви зможете дізнатися у нас за запитом.